Alex Song’a Türk Temsilci

Kariyerinde Arsenal ve Barcelona forması giymiş olan, geçmiş yıllarda Galatasaray’ın da transfer gündemine gelen Alex Song Türkiye temsilcisini belirledi.

Oyuncu Türkiye’deki tüm haklarının kontrolü için Sedat Çınar ile anlaştı. Türkiye’de oynamayı çok istediğini Bu yüzden önceliğin Türk kulüplerinden gelecek olan teklifler olduğunu temsilcisine iletti.

Ayrıca oyuncu   dün kendisine İngiltere’den Championship ekiplerinden bir tanesinden gelen teklifi İngiltere’de yeniden oynamak istemediği için  reddetti.

Öte  yandan Alex’in  Türkiye’de oynamak istemesi özellikle belirtmesi üzerine temsilcisi Sedat Çınar oyuncusu için Türkiye’de birkaç kulüp ile görüşmeler yapıldığını belirtti. Henüz  netleşmiş bir şey olmadığını belirten Çınar görüşmelerin devam edeceğini söyledi.

 

Peki   Alex Song’un Türkiye temsilcisi Sedat Çınar kimdir ?

Hocam sizi biraz tanıyabilir miyiz ?

Ben Sedat Çınar 1980 yılında Şanlıurfa’da doğdum futbola Okul takımında başladım Daha sonra Şanlıurfa Belediyespor’da futbol oynadım futbolu bıraktıktan sonra da futbola olan aşkımdan dolayı futbolun içinde kalmaya karar verdim ve Türkiye‘de genç yetenekleri Türk futboluna kazandırmak için Çalışıyorum. Futbol menejerliği yapıyorum aynı zamanda İstanbul da Maltepe’nin güzide takımı Maltepe Yıldızspor’un da genel menejeriyim

2. Lig  başta olmak üzere 3.  Lig ve bölgesel amatörligde Oynayan bir çok başarılı oyuncularım var.

TFF  1. Ligde Oynayan yabancı oyuncularımız da var. Türkiye’de geçmişte oynamış Fransız bir futbolcu arkadaşım Türkiye’deki çalışmalarımı gördükten sonra Alex Song’a Benden bahsetmiş o da oyuncu   için Türkiye’de çalışabilir misin diye sordu biz de seve seve kabul ettik. Bundan sonra da Türk futboluna elimizden geldiği kadar destek vermeye devam edeceğiz. Sizin spor sitesini yakından ilgiyle takip ediyorum üstün başarılar diliyorum saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

biz de postspor ailesi olarak size teşekkür ediyor başarılarınızın devamını diliyoruz

 

3 Comments

  1. Dürüst bir menejer başarılarının devamını dilerim

  2. Adam gibi adamdır Sedat Çınar

  3. Şanlıurfalı bir hemşerin olarak gurur duydum Sedat bey selamlar saygılar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*